Notice Board
Standings
Schedules
Latest Scores
Playoff Bracket
Calendar / Events
Scoring Leaders
Special Teams
Teams
Injury Report
Suspensions
Newsletter
Photo Album
Videos
Location Maps
Downloads
Links
Board of Directors
Weather Report
Submit a Story
Administrator
Select seasons >>>
   Saskatchewan Bantam AA Hockey League: Schedules
MAIN SCHEDULE OFFICIALS SCHEDULE

JAN FEB MAR APR MAY JUN JUL AUG SEP OCT NOV DEC
Printable Version| Master/Export to Calendar
Select a team or division >>
Set above team/division as default? 
Group by Game Type?
  DATE TIME AWAY   HOME   LOC
RS
Wed, Nov. 1 Boxscore
7:45P Estevan TS&M Bruins
(South Division)
2 Weyburn Crescent Point Wings
(South Division)
1 Crescent Point Place
RS
Wed, Nov. 1 Boxscore
7:45P Saskatoon Outlaws
(North Division)
4 Saskatoon Generals
(North Division)
5 Rod Hamm Memorial Arena
RS
Wed, Nov. 1 Boxscore
8:30P Yorkton Crossfit Function Terriers
(South Division)
7 Notre Dame Hounds
(South Division)
1 Duncan McNeill Arena
RS
Thu, Nov. 2 Boxscore
8:15P Prince Albert Venice House Pirates
(North Division)
4 Warman Wildcats
(North Division)
0 Warman Legends Centre
RS
Fri, Nov. 3 Boxscore
7:45P Battlefords Barons
(North Division)
1 Regina Aces
(South Division)
4 Al Ritchie
RS
Fri, Nov. 3 Boxscore
8:00P Regina Pat Blues
(South Division)
3 Swift Current Kabos Broncos
(South Division)
4 Fairview West
RS
Fri, Nov. 3 Boxscore
8:00P West Central Wheat Kings
(North Division)
4 OT Saskatoon Outlaws
(North Division)
3 Kinsmen Arena
RS
Fri, Nov. 3 Boxscore
8:00P Weyburn Crescent Point Wings
(South Division)
0 Prince Albert Venice House Pirates
(North Division)
7 Prince Albert Kinsmen Arena
RS
Sat, Nov. 4 Boxscore
3:00P Humboldt Broncos
(North Division)
9 Moose Jaw Warriors
(South Division)
3 Bert Hunt Arena
RS
Sat, Nov. 4 Boxscore
3:30P Notre Dame Hounds
(South Division)
4 Melville Millionaires
(South Division)
2 Horizon Credit Union Centre
RS
Sat, Nov. 4 Boxscore
5:15P Yorkton Crossfit Function Terriers
(South Division)
3 Swift Current Kabos Broncos
(South Division)
8 Fairview West
RS
Sat, Nov. 4 Boxscore
5:15P Saskatoon Generals
(North Division)
0 Prince Albert Venice House Pirates
(North Division)
8 Steuart Arena
RS
Sat, Nov. 4 Boxscore
5:30P Weyburn Crescent Point Wings
(South Division)
2 Saskatoon Stallions
(North Division)
7 Kinsmen Arena
RS
Sat, Nov. 4 Boxscore
8:00P Battlefords Barons
(North Division)
2 Regina Monarchs
(South Division)
8 Cooperators 6
RS
Sat, Nov. 4 Boxscore
8:15P West Central Wheat Kings
(North Division)
3 Martensville Marauders
(North Division)
2 Martensville Arena
RS
Sun, Nov. 5 Boxscore
12:30P Humboldt Broncos
(North Division)
2 Swift Current Kabos Broncos
(South Division)
4 Fairview West
RS
Sun, Nov. 5 Boxscore
1:45P Yorkton Crossfit Function Terriers
(South Division)
11 Moose Jaw Warriors
(South Division)
1 Red Knight Arena
RS
Sun, Nov. 5 Boxscore
2:00P Saskatoon Maniacs
(North Division)
3 Saskatoon Stallions
(North Division)
2 Kinsmen Arena
RS
Sun, Nov. 5 Boxscore
2:15P Battlefords Barons
(North Division)
0 Prairie Storm Extreme Hockey Lightning
(South Division)
4 Balgonie Stardome
RS
Sun, Nov. 5 Boxscore
3:00P Saskatoon Generals
(North Division)
4 Martensville Marauders
(North Division)
0 Martensville Arena
RS
Sun, Nov. 5 Boxscore
3:00P Saskatoon Outlaws
(North Division)
7 North East Wolfpack
(North Division)
4 Tisdale Rec-Plex
RS
Sun, Nov. 5 Boxscore
3:30P Regina Pat Blues
(South Division)
3 Melville Millionaires
(South Division)
4 Horizon Credit Union Centre
RS
Mon, Nov. 6 Boxscore
8:30P Regina Aces
(South Division)
4 Notre Dame Hounds
(South Division)
1 Duncan McNeill Arena
RS
Tue, Nov. 7 Boxscore
7:45P Prairie Storm Extreme Hockey Lightning
(South Division)
7 Weyburn Crescent Point Wings
(South Division)
2 Crescent Point Place
RS
Wed, Nov. 8 Boxscore
8:15P Notre Dame Hounds
(South Division)
3 Regina Pat Blues
(South Division)
3 Cooperators 6
RS
Thu, Nov. 9 Boxscore
8:00P Saskatoon Stallions
(North Division)
0 Saskatoon Outlaws
(North Division)
5 Kinsmen Arena
RS
Thu, Nov. 9 Boxscore
8:15P Weyburn Crescent Point Wings
(South Division)
5 Regina Monarchs
(South Division)
9 Cooperators 6
RS
Fri, Nov. 10 Boxscore
7:30P Estevan TS&M Bruins
(South Division)
1 West Central Wheat Kings
(North Division)
4 Dodsland Arena
RS
Fri, Nov. 10 Boxscore
7:45P Melville Millionaires
(South Division)
4 Regina Pat Blues
(South Division)
1 Al Ritchie
RS
Fri, Nov. 10 Boxscore
8:00P Regina Aces
(South Division)
5 Swift Current Kabos Broncos
(South Division)
7 Fairview West
RS
Sat, Nov. 11 Boxscore
2:15P Prince Albert Venice House Pirates
(North Division)
4 Prairie Storm Extreme Hockey Lightning
(South Division)
2 Balgonie Stardome
RS
Sat, Nov. 11 Boxscore
4:30P Saskatoon Outlaws
(North Division)
5 Regina Monarchs
(South Division)
6 Doug Wickenheiser
RS
Sat, Nov. 11 Boxscore
4:30P Saskatoon Generals
(North Division)
6 West Central Wheat Kings
(North Division)
7 OT Eston Arena
RS
Sat, Nov. 11 Boxscore
4:45P Saskatoon Maniacs
(North Division)
4 North East Wolfpack
(North Division)
6 Tisdale Rec-Plex
RS
Sat, Nov. 11 Boxscore
5:15P Warman Wildcats
(North Division)
5 Swift Current Kabos Broncos
(South Division)
1 Fairview West
RS
Sat, Nov. 11 Boxscore
5:30P Estevan TS&M Bruins
(South Division)
11 Moose Jaw Warriors
(South Division)
1 Bert Hunt Arena
RS
Sat, Nov. 11 Boxscore
8:15P Battlefords Barons
(North Division)
0 Martensville Marauders
(North Division)
5 Martensville Arena
RS
Sun, Nov. 12 Boxscore
1:15P Regina Monarchs
(South Division)
4 Yorkton Crossfit Function Terriers
(South Division)
5 Farrell Agency Arena
RS
Sun, Nov. 12 Boxscore
1:30P Warman Wildcats
(North Division)
6 Moose Jaw Warriors
(South Division)
1 Bert Hunt Arena
RS
Sun, Nov. 12 Boxscore
2:00P Humboldt Broncos
(North Division)
5 Saskatoon Generals
(North Division)
3 Kinsmen Arena
RS
Sun, Nov. 12 Boxscore
2:30P Regina Pat Blues
(South Division)
2 Estevan TS&M Bruins
(South Division)
3 OT Affinity Place
RS
Sun, Nov. 12 Boxscore
2:30P Prince Albert Venice House Pirates
(North Division)
3 Melville Millionaires
(South Division)
1 Horizon Credit Union Centre
RS
Sun, Nov. 12 Boxscore
2:45P Saskatoon Stallions
(North Division)
6 OT Battlefords Barons
(North Division)
5 Civic Center
RS
Sun, Nov. 12 Boxscore
3:00P North East Wolfpack
(North Division)
4 Martensville Marauders
(North Division)
6 Martensville Arena
RS
Mon, Nov. 13 Boxscore
7:45P Notre Dame Hounds
(South Division)
1 Prairie Storm Extreme Hockey Lightning
(South Division)
4 Communiskate
RS
Tue, Nov. 14 Boxscore
7:15P Saskatoon Maniacs
(North Division)
2 Saskatoon Outlaws
(North Division)
9 Rod Hamm Memorial Arena
RS
Thu, Nov. 16 Boxscore
7:30P Regina Aces
(South Division)
7 Moose Jaw Warriors
(South Division)
0 Bert Hunt Arena
RS
Fri, Nov. 17 Boxscore
7:45P Humboldt Broncos
(North Division)
7 Regina Monarchs
(South Division)
5 Al Ritchie
RS
Fri, Nov. 17 Boxscore
8:00P Melville Millionaires
(South Division)
1 Saskatoon Maniacs
(North Division)
5 Kinsmen Arena
RS
Fri, Nov. 17 Boxscore
8:30P Saskatoon Stallions
(North Division)
2 Warman Wildcats
(North Division)
1 Warman Legends Centre
RS
Sat, Nov. 18 Boxscore
4:00P Humboldt Broncos
(North Division)
3 Estevan TS&M Bruins
(South Division)
3 Affinity Place
RS
Sat, Nov. 18 Boxscore
4:15P Notre Dame Hounds
(South Division)
0 North East Wolfpack
(North Division)
9 Melfort Northern Lights Palace
RS
Sat, Nov. 18 Boxscore
5:30P Saskatoon Generals
(North Division)
2 Saskatoon Stallions
(North Division)
4 Kinsmen Arena
RS
Sat, Nov. 18 Boxscore
5:45P Melville Millionaires
(South Division)
4 Warman Wildcats
(North Division)
3 Warman Legends Centre
RS
Sat, Nov. 18 Boxscore
8:15P Yorkton Crossfit Function Terriers
(South Division)
4 Martensville Marauders
(North Division)
6 Martensville Arena
RS
Sun, Nov. 19 Boxscore
1:15P Humboldt Broncos
(North Division)
9 Weyburn Crescent Point Wings
(South Division)
2 Crescent Point Place
RS
Sun, Nov. 19 Boxscore
2:00P Regina Aces
(South Division)
3 Saskatoon Outlaws
(North Division)
9 Kinsmen Arena
RS
Sun, Nov. 19 Boxscore
2:30P Melville Millionaires
(South Division)
2 North East Wolfpack
(North Division)
6 Melfort Northern Lights Palace
RS
Sun, Nov. 19 Boxscore
2:45P Yorkton Crossfit Function Terriers
(South Division)
1 Warman Wildcats
(North Division)
2 Warman Legends Centre
RS
Sun, Nov. 19 Boxscore
3:00P Notre Dame Hounds
(South Division)
2 Martensville Marauders
(North Division)
10 Martensville Arena
RS
Sun, Nov. 19 Boxscore
3:45P Regina Monarchs
(South Division)
5 Regina Pat Blues
(South Division)
3 Cooperators 6
RS
Tue, Nov. 21 Boxscore
7:15P Saskatoon Generals
(North Division)
7 Saskatoon Maniacs
(North Division)
1 Rod Hamm Memorial Arena
RS
Thu, Nov. 23 Boxscore
6:15P Saskatoon Outlaws
(North Division)
6 Prince Albert Venice House Pirates
(North Division)
2 Prince Albert Kinsmen Arena
RS
Thu, Nov. 23 Boxscore
8:30P Regina Pat Blues
(South Division)
5 Notre Dame Hounds
(South Division)
1 Duncan McNeill Arena
RS
Fri, Nov. 24 Boxscore
7:45P North East Wolfpack
(North Division)
3 Saskatoon Stallions
(North Division)
2 Rod Hamm Memorial Arena
RS
Fri, Nov. 24 Boxscore
8:00P Prairie Storm Extreme Hockey Lightning
(South Division)
3 Melville Millionaires
(South Division)
1 Horizon Credit Union Centre
RS
Fri, Nov. 24 Boxscore
8:00P Battlefords Barons
(North Division)
2 Saskatoon Generals
(North Division)
11 Kinsmen Arena
RS
Fri, Nov. 24 Boxscore
8:30P Moose Jaw Warriors
(South Division)
2 Notre Dame Hounds
(South Division)
7 Duncan McNeill Arena
RS
Sat, Nov. 25 Boxscore
2:00P Prairie Storm Extreme Hockey Lightning
(South Division)
5 Yorkton Crossfit Function Terriers
(South Division)
2 Farrell Agency Arena
RS
Sat, Nov. 25 Boxscore
2:30P Battlefords Barons
(North Division)
3 Saskatoon Outlaws
(North Division)
10 Kinsmen Arena
RS
Sat, Nov. 25 Boxscore
5:15P Humboldt Broncos
(North Division)
4 North East Wolfpack
(North Division)
1 Tisdale Rec-Plex
RS
Sun, Nov. 26 Boxscore
12:30P Melville Millionaires
(South Division)
6 Yorkton Crossfit Function Terriers
(South Division)
1 Yorkton Kinsmen Arena
RS
Sun, Nov. 26 Boxscore
2:00P Prince Albert Venice House Pirates
(North Division)
6 Saskatoon Outlaws
(North Division)
2 Kinsmen Arena
RS
Mon, Nov. 27 Boxscore
7:45P Moose Jaw Warriors
(South Division)
0 Prairie Storm Extreme Hockey Lightning
(South Division)
10 Communiskate
RS
Tue, Nov. 28 Boxscore
7:15P West Central Wheat Kings
(North Division)
5 Saskatoon Generals
(North Division)
6 Rod Hamm Memorial Arena
RS
Wed, Nov. 29 Boxscore
7:45P Regina Pat Blues
(South Division)
4 Weyburn Crescent Point Wings
(South Division)
4 Crescent Point Place
RS
Thu, Nov. 30 Boxscore
7:45P Notre Dame Hounds
(South Division)
1 Regina Aces
(South Division)
5 Doug Wickenheiser

EX = Exhibition Game
RS = Regular Season
PO = Playoffs
PR = Practice
< BACK >
TEAM GP W L T TP
Prince Albert 16 14 1 1 29
West Central 18 14 3 1 29
Generals 20 13 6 0 27
Outlaws 18 12 4 1 26
Stallions 18 10 5 2 23
Humboldt 14 9 3 2 20
North East 17 10 7 0 20
Martensville 18 8 7 2 19
Warman 16 9 7 0 18
Maniacs 18 8 10 0 16
Battlefords 13 0 12 0 1
TEAM GP W L T TP
Swift Current 18 15 1 0 32
Prairie Storm 16 10 3 2 23
Monarchs 15 8 6 1 17
Aces 16 6 8 2 14
Estevan 16 6 8 2 14
Notre Dame 21 6 13 1 14
Melville 16 6 9 0 13
Yorkton 16 6 10 0 12
Weyburn 16 3 11 1 8
Pat Blues 16 2 11 2 7
Moose Jaw 18 0 18 0 0